Kas 292015
 

BOER Bilişim sunmuş olduğu RFID çözümleri ile ihtiyaçları tam karşılayarak müşterilerini her zaman memnun etmiştir. Winnix HYR830 gelişmiş özellikleri ile BOER Bilişimin müşterilerine sunduğu güvenilir RFID çözümlerinden bir tanesidir.

Mal takibi uygulamalarının verimliliğini arttırmak için üretilmiş olan HYR830 sınıfının öncüsü olmasını sağlayan RFID okuma ve yazma performansına sahiptir. Impinj çipli R2000 modülü çıktı kuvvetini 31dbm’ye kadar arttırır. 8dbi ilik polarize antene ve 4 tane RP TNC porta sahiptir, bu sayede 10 metreye kadar olan tüm mesafelerden RFID okuma işlemini en hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirebilir. HYR830 saniyede 400 RFID etiketini okuma özelliğine sahiptir, yoğun etiketli ortamlarda kullanım için ideal bir cihazdır. HYR830 bildirim konusunda da kullanıcılarına kolaylıklar sağlar, 8 adet LED gösterge ışığı ile cihaza dair her türlü durum anında ışıklar aracılığı ile bildirilir. Eşine az rastlanan bağlantı çeşitliliğine sahip olan HYR830, Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda gerekebilecek RS232, GPIO_IN*4, GPIO_OUT*4, RS485 wiegan, CAN, USB ve WIFI harici portlarının hepsine sahiptir.

HYR830 dayanıklı yapısıyla da endüstriyel alanlar için uygundur, darbelerden etkilenmez, çok yüksek ve çok alçak sıcaklıklarda çalışabilir.

 Posted by at 3:13 pm